Hakkımızda
Üstek Makina, Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük markalarına özenli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vermektedir.
+90 (236) 314 4540
1922 Sokak No: 4 PK: 45400
Turgutlu OSB - Manisa / Türkiye
Hızlı Menü
Bizden Haberler
© 2017 Üstek Makina Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
Bilgi Merkezi            Kullanım Koşulları            Gizlilik Politikası
1978 yılında İsmet Üst tarafından İzmir’de başlayan üretimimiz,  uzun yıllar boyunca Bornova 4.sanayide devam etmiştir. Bugün Turgutlu Organize Sanayi Bölgesinde tüm talaşlı üretim birimlerini tek çatı altında toplamış bir yedek parça üretim fabrikası olarak, faaliyetlerine devam etmektedir.

5 eksen işlem merkezi parçaları, CNC torna, CNC freze, CNC kayar otomat, CNC poligon, Taşlama ve lebleme parçaları üreten fabrikamızda, otomotiv sanayi ürünlerinin payı %30'dur.

Diğer ürünler tarım ve tekstil makina sanayi parçaları, hidrolik, havacılık, savunma, diagnostik sanayi parçaları, su pompası, rüzgar ve güneş enerji sistemi parcaları ve çeşitli sektörlere bağlantı elemanları, İş makinaları parçaları vb. gibi alanlarda pazar bulmaktadır.

Üstek bugün sahip olduğu son teknoloji makinaları ile cok cesitli boy ve sekillerde yedek parça işleyebilen bir firmadır. ISO 9001   uluslararası standartlari ile belgelendirilen Üstek de , 80 kalifiye ve deneyimli personel çalışmaktadır.


Üstek ‘in Türkiye de ki belli başli devamlı üretim yaptığı is ortaklarının yanında üretiminin  % 60 i  ihracat  olup, Almanya, Belçika, İngiltere, İsveç, Hollanda, İtalya ve Amerikaya‘ya ihraç edilmektedir.

Üstek’in diagnostik sanayi ve uçak sanayi için üretmiş ve üretmekte olduğu parçalar  ulaştığı teknoloji ve kalite seviyesini ,inovasyona verdiği önemi kanıtlamaktadır.

Üstek ,tecrübesi,esnekliği,geçmişten günümüze taşiyan müşteri odaklı üretimi ile dünya  pazarlarında daha fazla yer  almak için yeterli imkanlara sahip olduğu inancıyla geleceğe umutla bakmaktadır.
Buradasınız: Ana Sayfa  /  Kurumsal  /  Kurumsal Bilgilerimiz
İletişim
İletişim Bilgilerimiz
Üretim Birimleri
Üretim Detaylarımız
Kalite
Kalite belgelerimiz
Ürünlerimiz
Neler yapıyoruz
Kurumsal
Kurumsal bilgilerimiz
Ana Sayfa
Üstek Makina
Ürün Çeşitlerimiz